Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd

всі категорії

Головна> Case&News

12 провідних світових компаній, що займаються підйомними платформами, 2023 рік – фінанси, бізнес-стратегії, основні новини

Час: 2023-06-16 Переглядів: 61

1123_ 副本

Глобальний огляд галузі підйомних платформ 2023:

Підйомники (AWP), або ковшові вантажівки, являють собою механічні підйомники, які використовуються для виконання бортових робіт з технічного обслуговування та будівництва на піднятих платформах або висотах. Він оснащений ножицями, вертикальними та шарнірними підйомниками, з’єднувачами для стисненого повітря, електроінструментами та спеціальним обладнанням, включаючи віконні рами та підмостові пристрої для підйому операторів. AWP забезпечує підвищену безпеку, мобільність і гнучкість для оператора, щоб досягти вузьких і складних будівельних ділянок. Отже, вони широко використовуються для транспортування та логістики, роздрібної торгівлі, складів і зберігання.

Наскільки великий ринок підйомних платформ:

· Ринкова вартість у 2022 році:8.8 мільярд доларів США

· Прогноз доходів галузі в 2028 році:13.5 мільярд доларів США

· Темп зростання:CAGR 7.18%

· Базовий рік оцінки:2022

· Історичні дані:2017-2022

· Період майбутнього прогнозу:2023-2028

Рушійні фактори галузі та аналіз майбутнього попиту на глобальній авіаційній платформі:

Розвиток розумних міст і широке впровадження пристроїв для проведення заходів з обслуговування існуючої інфраструктури є одними з ключових факторів, що стимулюють ринок підйомників. Крім того, дедалі більша увага численних будівельних організацій до підвищення безпеки працівників і операторів під час здійснення нагляду виступає ще одним значним фактором зростання. Окрім цього, зростаюча доступність послуг оренди для тимчасового найму підйомників також сприяє зростанню ринку. Крім того, кілька технологічних досягнень, таких як інтеграція датчиків нахилу та автоматичних приладів самоперевірки в нові AWP, позитивно впливають на світовий ринок.

Крім того, зростаюче впровадження цих передових систем, оскільки вони надають попередження та сповіщення оператору в режимі реального часу та підвищують безпеку експлуатації обладнання, ще більше сприяє зростанню ринку. Крім того, провідні компанії, зокрема Aichi Corporation (Toyota Industries Corporation), Dinolift OY, Haulotte Group (Solem SA), Hunan Sinoboom Intelligent Equipment Co. Ltd., Tadano Ltd. тощо, вступають у стратегічні партнерства, щоб розширити кількість споживачів. база, яка також є рушійною силою світового ринку. На додаток до цього, очікується, що будівництво висотних будинків і різноманітні інфраструктурні розробки, особливо в країнах, що розвиваються, сприятимуть розвитку ринку підйомних платформ протягом прогнозованого періоду.

За версією IMARC Group, 12 найкращих компаній з виробництва підйомних платформ у світі 2023:

· Aichi Corporation (Toyota Industries Corporation)

· Dinolift OY

· Haulotte Group (Solem SA)

· Hunan Sinoboom Intelligent Equipment Co. Ltd

· JLG Industries, Inc. (Oshkosh Corporation)

· LGMG North America Inc.

· Корпорація «Лінамар».

· Manitou Group

· Підйомники MEC

· Tadano Ltd

· Корпорація Terex

· Zhejiang Dingli Machinery Co Ltd.

Витяг із групи IMARC


Гарячі категорії