Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd

всі категорії

Головна> Case&News

Поради щодо транспортування підйомників

Час: 2022-08-29 Переглядів: 97

未 标题-2

Не всі висотні підйомники однакові, тому важливо переконатися, що ви розумієте всі тонкощі свого.

Підйомники — це пристрої, встановлені на автомобілях, які використовуються для допомоги працівникам у виконанні завдань на підвищених рівнях. Або ви помітили їх, коли комунальна компанія працює на лінії електропередач, або, можливо, в офісі компанії миють вікна. Це зручні засоби підйому порівняно зі сходами завдяки їх мобільності та гнучкості у функціонуванні.

Але перед тим, як ви зможете використовувати свій автопідйомник, щоб допомогти вам у виконанні ваших робіт і завдань, необхідно доставити ваш підйомник до місця призначення. Зверніть увагу на деякі з цих порад, щоб переконатися, що ваш підйомник безпечно дістанеться до місця роботи. Належний транспорт гарантує безпеку не лише вашого обладнання, але й вас і ваших колег-операторів. Також міститься деяка інформація про небезпеку експлуатації підйомників і те, як перевірити оптимальну роботу підйомників.

1. Зверніться до свого посібника з експлуатації

Не всі висотні підйомники однакові, тому важливо переконатися, що ви розумієте всі тонкощі свого. Це важливо не лише тоді, коли ви використовуєте підйомник для виконання своєї роботи, але це буде життєво важливо, коли ви завантажуєте свій підйомник на вантажівку та коли ви намагаєтеся його зняти . Ці моменти є вирішальними, оскільки помилка може призвести до пошкодження обладнання та травмування вас або ваших колег.

2. Належним чином підготуйте свій автоліфт до транспортування

Під час підготовки автовишки до транспортування переконайтеся, що стріла повністю втягнута, а не висунута. Якщо він має поворотну платформу на 360, переконайтеся, що вона має кругові колеса та що всі осі повністю втягнуті. Якщо ваш підйомник є ножичним, переконайтеся, що він повністю опущений і складений.

Неправильне розміщення підйомника перед транспортуванням може призвести до нещасного випадку, пошкодження підйомника та, можливо, травмування себе та людей навколо.

3. Запобігання зіткненням та іншим нещасним випадкам під час транспортування

Якщо ваш підйомник має поворотну платформу, переконайтеся, що вона належним чином заблокована, щоб вона не оберталася та не розгойдувалась під час транспортування. Це також може призвести до пошкодження вашого автомобіля або пасажирів. У найгіршому випадку підйомник може пошкодити ваше оточення.

4. Уникайте перекидів

Незалежно від того, чи ваші підйомники легші чи важчі за більшість, доцільно використовувати кріпильні ланцюги та ремені, щоб утримувати машину та всі рухомі частини під час її транспортування. Якщо цього не зробити, деталі можуть вільно рухатися, наприклад, поворотна платформа, якщо вона не заблокована, або стріла випадково висунеться з якоїсь дивної випадковості. Будь-яка з цих аварій може призвести до пошкодження вашого транспортного засобу, вашого обладнання та травмування працівників і перехожих. Крім того, це може допомогти запобігти будь-яким вилітним підйомникам, якщо вони неправильно припарковані на вашій вантажівці. Найкраще переконатися, що ваші кріпильні ланцюги та ремені розроблені спеціально для транспортних засобів і важких частин.

5. Завантаження та висадка підйомника

Завантажуючи та висаджуючи автопідйомник, будьте дуже обережні та їдьте дуже повільно, коли сідаєте з вантажівки. Переконайтеся, що у вас є один-два колеги, які допоможуть вам посадити та висадити вантажівку, щоб запобігти будь-яким нещасним випадкам. Друга чи третя пара очей також може допомогти переконатися у відсутності аварійних ситуацій під час підйому вашої підйомної машини з вантажівки та встановлення її на робочому місці.

6. Міжнародна доставка

Якщо з якоїсь причини вам потрібно перевезти ваші підйомники за кордон або через міжнародний кордон, найкраще звернутися до кваліфікованого вантажника, щоб допомогти з переміщенням такого обладнання.

Щодо діяльності та навчання відповідно до OSHA

Переконайтеся, що ви або ваші оператори підйомника мають належну кваліфікацію завдяки належному навчанню. Існують навчальні курси та програми, які також можуть допомогти краще підготувати ваших операторів до використання підйомників. Незалежно від того, де ваші оператори мають пройти навчання з висоти підйому, переконайтеся, що їхнє навчання включає такі фактори та проблеми, як:

· Небезпека ураження електричним струмом, ураження електричним струмом і процедури поводження з ними або їх уникнення;

· Падіння та небезпека, пов’язана з падінням предметів, і порядок поводження з ними;

· Оцінка небезпечних умов і способи їх уникнення;

· Розуміння правильної роботи підйомника;

· Демонстрація знань і навичок, як керувати ліфтом після вивчення правильної роботи; і

· Проведення перевірки обладнання.

Перепідготовка також повинна бути реалізована, якщо трапилися нещасні випадки або було виявлено небезпеку на робочому місці, яку оператор не врахував. Забезпечення належних процедур безпеки може зберегти життя, а також запобігти пошкодженню обладнання та оточення.

Щодо належної перевірки обладнання

Належна перевірка вашого підйомника може змінити оптимальну роботу та поломку посеред виконання завдання, внаслідок чого працівник залишиться в безвиході.

OSHA рекомендує перевіряти наступні компоненти перед використанням підйомника протягом будь-якої робочої зміни:

Стосовно транспортного засобу, яким завантажено автовишку:

· Перевірте рівень рідини (рівень масла, гідравліки, палива та охолоджуючої рідини) і знайдіть будь-які витоки рідини, які можуть вплинути на ці рівні.

· Перевірити колеса і шини на цілісність і накачування.

· Перевірте акумулятор, щоб переконатися, що він справний.

· Перевірте елементи керування нижнього рівня.

· Перевірте рульове керування та гальма на наявність будь-яких дефектів або дивних змін.

· Перевірте свої фари, датчики та звуковий сигнал, щоб переконатися, що вони працюють належним чином.

Це важливо для безпеки, особливо коли вам потрібно попередити оточуючих про свою присутність і про те, що відбувається робота.

Щодо компонентів самого автовишки:

· Переконайтеся, що всі робочі та аварійні засоби керування справні.

· Переконайтеся, що на борту є необхідне захисне спорядження.

· Оглянути гідравлічну, повітряну, пневматичну, паливну та електричну системи.

· Перевірте будь-які ізоляційні компоненти.

· Стежте за відсутніми попередженнями чи інструкціями. Якщо вони відсутні, їх слід замінити.

· Перевірте стопорні шпильки, кріплення, кабелі та джгути проводів.

· Перевірте систему огороджень.

· Шукайте будь-які відсутні або нещільно підігнані частини та повідомляйте про них. Це може призвести до падіння, поломки обладнання та травм.

Професійна допомога в доставці обладнання

У деяких випадках вам може знадобитися професійна допомога під час транспортування підйомника. Завдяки професійним послугам ви можете безпечно та швидко доставити своє обладнання туди, куди йому потрібно, а за допомогою третьої сторони ви також зменшите ймовірність того, що ваші оператори та працівники піддадуться ризику травм під час транспортування вашого повітряний підйомник.

Який би спосіб транспортування підйомників ви не вибрали, пам’ятайте, що безпека має бути вашим найвищим пріоритетом. Пройшовши належну підготовку та дотримуючись заходів безпеки, ви зможете доставити свої підйомники туди, де вони потрібні для виконання роботи.


Гарячі категорії